Kurumsal Atabey Yurt ve Sağlık Danışmanlık Hizmetleri

Firması’nın bir kuruluşu olan Özel Atabey Erkek Öğrenci Yurdu; İlk Şubesi ile; 2022 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak hizmete başlamıştır. Geçen zamanda konusunda yetişmiş personeli, huzurlu, konforlu ve sakin mekanıyla birlikte ulaşımı kolay konumu ile Kızılay metro istasyonuna ve Ankara Merkez’de bulunan birçok üniversiteye yakınlığı dolayısıyla öğrenciler tarafından tercih edilen bir yurt olmuştur.

 

Öğrencilerimizin rahatlığı ve memnuniyetini ilke edinen çalışma kadrosu ile gerek yemek, gerek temizlik ve rahat yaşam koşulları açısından değerli öğrencilerimize kaliteli hizmet sunulması amaçlanmaktadır. Gelecek nesilleri aydınlatacak öğrencilere en uygun ev ortamını sağlamak Özel Atabey Erkek Öğrenci Yurdunun öncelikli hedefidir.

2016 yılında; yine Ankara’nın en merkezi ve güvenilir semti olan Beştepe’de; yeni nesil koşullarına göre tasarlanmış, içerisinde wc-duş bulunan suit odaları, geniş ve ferah şekilde düşünülmüş çalışma salonları ve yemek salonu ile öğrencilerin konforu için tüm detaylar düşünülerek, yurt olarak inşaa edilmiş ikinci şubemiz hizmete açılmıştır.

2018 Yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi karşısında, Aşti Metro istasyonuna yürüme mesafesinde Emek Şubemiz Kız Yurdu Şubemiz faaliyete başlamıştır.